Dnes je 13.7.2024  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 O nás

Upozornění!      Od září 2020 bude kemp otvřen pouze o víkendu.

      Kemp Višňová 1 najdete v Roztokách, kousek od Křivoklátu. Náš kemp je prvním ze čtveřice kempů na Višňové. Jde o místo s členitým terénem, bohatým na přírodní prvky s historickými souvislostmi a s údolním fenoménem řeky Berounky.

krajina

      Spisovatel Ota Pavel tato místa nazval krásnou zahradou a zámeckým parkem.
Na své si tu přijdou milovníci přírody, romantici, vodáci i rybáři. Ani pejskům není přístup zapovězen.

Dominantou krajiny je hrad Křivoklát, který se tyčí nad zákrutami řeky Berounky a který je od našeho kempu vzdálen pouhé dva kilometry. Vaše dovolená se nesmí obejít bez návštěvy tohoto hradu, kde v letních měsících probíhá řada kulturních programů.

Krivoklat

      Zároveň si nenechte ujít návštěvu přírodních rezervací Nezabudické skály či Prameny Klíčavy. Můžete zároveň navštívit lokality Točník, Žebrák, Krakovec, nebo Zvíkovec. Neprohloupíte ani návštěvou legendární restaurace u Rozvědčíka.

 

      Řeka Berounka láká k vodáckým výpravám, které mohu v našem kempu začínat, končit, ale také zde můžete strávit příjemnou zastávku u příležitosti přenocování a občerstvení. Vodácké tábořiště Višňová 1 umožňuje zajetí vozidel s přívěsy s loděmi až ke břehu řeky.

kemplode

      Milovníci ryb se mohou pokoušet o štěstí využitím rybolovného práva na řece Berounce. Klid a pohodu pro relaxaci u řeky vám může znepříjemnit snad jen doma zapomenutý repelent proti komárům. Ovšem kusy každoročně zde vylovené jsou výzvou přírody k nikdy nekončícím soubojům mazanosti a vytrvalosti člověka s rybou.

 

Pejskové a jiní domácí mazlíčci jsou u nás vítáni.